Okna2019-12-19T13:37:21+01:00

Okna

Łączenie nowoczesnego designu z niezwykłą trwałością konstrukcji i parametrami technicznymi najwyższych standardów – to nasz priorytet, dzięki któremu w ręce naszych Klientów trafiają wyłącznie okna dopasowane zarówno do ich oczekiwań, jak i potrzeb domu.

OKNA

W naszych oknach znajdziesz przede wszystkim oryginalne wzory tworzone przez najlepszych architektów. Do tego jeszcze trwalsza konstrukcja powstała dzięki doświadczeniu i umiejętnościom naszego zespołu, która w połączeniu z wyjątkowymi parametrami technicznymi, składa się na doskonałość okien OKNOPLAST.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel to absolutny i niekwestionowany lider w kwestii designu. To w nich możesz dopatrywać nowego, bardziej smukłego i pozbawionego standardowych zaokrągleń profilu, który nada wyrazistości zarówno wnętrzom domu, jak również jego zewnętrznej części. Na tle innych modeli na rynku, Pixel wyróżnia się zdecydowanie większą powierzchnią okien, która zapewnia maksymalne rozjaśnienie każdego domu – i te wszystkie cechy czynią okna Pixel wyjątkowymi na każdym polu. Poza tym, tworzymy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – ramom nadamy takiego koloru, jaki tylko zechcesz, a to w połączeniu z dużymi przeszkleniami sprawi, że Twoje okna będą wyróżniać się na tle stolarki pozostałych domostw. Inne elementy, takie jak okucia i uszczelniania też powstały w zgodzie z nowoczesnymi projektami – dzięki temu poprawiają ogólną jakość działania okien Pixel.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Co znajdziesz w oknach Prolux? Przede wszystkim większe od standardowych przeszklenia, których głównym zadaniem jest zapewnienie wnętrzom domu odpowiedniej dawki naturalnego i zarazem bardzo zdrowego światła słonecznego. Rolą numer dwa jest ochrona przed hałasem dobiegającym z zewnątrz i obie te kwestie okna Prolux realizują doskonale. Jak to się dzieje? To zasługa wykorzystania najwyższej jakości szkła i osadzenia go w solidnych, niezwykle trwałych ramach, które nie przepuszczą ani odrobiny zimna. Ramy zaś uzupełniliśmy w nowoczesne okucia, które zwiększają ogólną wygodę wynikającą z użytkowania okien Prolux, zapewniając Ci lekkość otwierania i zamykania. Okna Prolux zadbają o każde z pomieszczeń Twojego domu, odganiając mrok z nawet najdalszego kąta, a przy tym stworzą z niego oazę spokoju. Nie ważne, czy mieszkasz przy najbardziej ruchliwej ulicy w mieście.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Stale rosnące rachunki za ogrzewanie i wiatr hulający od pokoju do pokoju – czy któreś z tych zmartwień dotyczy Ciebie? Jeśli tak, koniecznie zainteresuje się wymianą okien. Ochronę przed takimi sytuacjami zapewnią Ci z kolei okna Winergetic Premium, w których jako pierwszych umieściliśmy tak gruby i wytrzymały profil okienny. Właśnie dzięki temu oferują tak wysoki parametr izolacyjności termicznej oraz akustycznej i tym samym chronią dom zarówno przed stratami cieplnymi, jak i hałasem nawet najbardziej ruchliwej ulicy. Jakby tego było mało, wykorzystaliśmy nowoczesny pakiet szybowy,stworzony specjalnie na potrzeby okien Winergetic Premium. Dzięki temu służą tak samo dobrze zarówno w domach o nowoczesnej, jak i klasycznej, mniej wymagającej zabudowie. Czy tak wytrzymałe, termoizolacyjne okna sprawdzą się w Twoim domu? Możesz być o to spokojny.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

W OKNOPLAST jesteśmy zgodni, że okna, poza funkcją termoizolacyjną i estetyczną, powinny również realizować zadanie ochrony domu i cechować się wysoką odpornością. Tylko wtedy wszyscy domownicy mogą spać spokojnie. Takie właśnie są okna Winergetic Premium Passive, których konstrukcję tworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagającej zabudowie – domach pasywnych. Co oferuje ten model? To nowoczesne blokady termiczne i zaokrąglony od zewnętrznej strony profil. Ale to nie wszystko – w Winergetic Premium Passive umieściliśmy również trwalszy, trzykomorowy pakiet szybowy. Ten, w połączeniu z zestawem nowoczesnych uszczelnień, zapewnia okienną ochronę zarówno na niekorzystne działanie pogody, jak i próby włamania – nie sforsuje ich nawet najbardziej zuchwały włamywacz. Z oknami Winergetic Premium Passive Twój dom zyska najwyższej jakości ochronę.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach i to zarówno jeśli chodzi o stronę techniczną, jak i aranżacyjną. Świetnym przykładem są okna Koncept, radzące sobie tak samo dobrze ze współczynnikiem przenikalności cieplnej, oświetleniem wnętrz, bezpieczeństwem i designem – wszystkie te cechy dotyczą właśnie tego modelu. Przy tym, idealnie wpasowują się w modny styl skandynawski, który dotarł już do wielu polskich domów. Zalety? Z pewnością elegancja i minimalizm. Warto wspomnieć, że okna Koncept tworzą idealny zestaw w połączeniu z drzwiami tarasowymi HST – to połączenie skutecznie rozjaśni każde wnętrze, w którym znajdą swoje miejsce i zapewniają domowi piękno nawet od strony zewnętrznej, wyróżniając go na tle pozostałych, osiedlowych zabudowań. Dzięki nim, obok Twojego domu nikt nie przejdzie obojętnie.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu