Rolety2017-12-20T15:07:11+01:00

Rolety

Rolety OKNOPLAST doskonale chronią przed stratami cieplnymi, męczącym hałasem, słońcem i niechcianymi spojrzeniami wścibskich sąsiadów. Przy tym równie skutecznie dbają o wygląd całego domu, wewnątrz i na zewnątrz.

ROLETY

Poznaj rolety Luna, Sol Evolution, Sol i Terra – to one zadbają o ochronę Twojego domu przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi, nawet tymi najbardziej nieprzyjaznymi. Do tego, wszystkie posiadają wysokie parametry i cechy.

Rolety LUNA

Rolety Luna to doskonałe wzmocnienie parametru izolacyjności cieplnej oferowanego przez okna. Możesz być pewny, że dzięki swoim wysokim parametrom, spełnią Twoje oczekiwania w 100%. To zasługa nie tylko samej konstrukcji, która, owszem, jest niezwykle trwała, bo wykonana w całości z wysokogatunkowego aluminium, ale również w sposobie, w jaki rolety Luna są montowane. W tej czynności wykorzystywane są same okna, a właściwie ich profil, będący naturalnym przedłużeniem. Dzięki temu rolety pokrywają całą powierzchnię i zabezpieczają dom przed możliwą ucieczką ciepła lub więcej – przed dostaniem się zimna do jego wnętrza, szczególnie w najbardziej chłodne miesiące zimowe, które potrafią zajść za skórę. Stają się w ten sposób nie tylko dodatkiem, ale też stałym elementem zabudowania i Twoją szansą na obniżenie rachunków za ogrzewanie.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Jeśli szukasz absolutnie nietuzinkowego designu, który zachwyci Ciebie i wszystkich Twoich gości, na ratunek przybywają rolety Sol Evolution. Wyposażone w smukły pancerz wykonany w całości z wysokogatunkowego aluminium i montowane po zewnętrznej stronie okien wpływają bezpośrednio na wygląd całego domu – to niewątpliwie atuty tego modelu. Ponadto, dajemy Ci możliwość doboru koloru spośród oferowanej przez nas palety barw. To pozwoli Ci na dopasowanie rolet Sol Evolution do aranżacji Twojego domu tak, aby całość już w pierwszej chwili wyglądał fenomenalnie.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Światło dzienne niepodważalnie ma znaczący wpływ na Twoje samopoczucie – jeśli jest go zbyt mało, czujesz się wyraźnie gorzej i szybciej się męczysz. Jednak zbyt duża ilość światła słonecznego może być uciążliwa. Dlaczego o tym mówimy? Bo rolety Sol są produktem, który pozwoli Ci kontrolować ilość światła docierającą do wnętrza Twojego domu. To zasługa ich niezwykłej szczelności, będącej efektem zarówno zastosowanego materiału najwyższej jakości o najlepszych parametrach nieprzepuszczania światła, jak i miejsca, w jakim są montowane – wnęki powstałej między oknem a ścianą domu. To również 2 praktyczne sposoby ich obsługiwania. Nad roletami Sol możesz panować w sposób przewodowy – korzystając z umieszczonego obok nich przełącznika oraz bezprzewodowy – z pomocą pilota, dzięki któremu nie będziesz musiał nawet wstawać z łóżka. Rolety Sol to również podstawowy element domowego systemu alarmowania, zdolny zapewnić Ci nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie wszystkich domowników? Sprawdź naszą ofertę – dla ochrony domu przed negatywnymi efektami niekorzystnej pogody oraz wszelkimi próbami włamań stworzyliśmy rolety Terra. To w nich znajdziesz solidnie wykonany, niezwykle trwały pancerz, który w całości pokryje dostępną przestrzeń okienną, a montaż przeprowadzimy zgodnie z nowoczesnymi technikami działania, w przestrzeni między oknem a murem domu. Umieściliśmy w nich również nowoczesne wieszaki blokujące, które chronią pancerz przed podważeniem oraz podwójnie ryflowany profil. Ten z kolei odpowiada za to, że rolety Terra są wysoce odporne na silne podmuchy wiatru i prezentują design zgodny z nowoczesnymi trendami w architekturze. Terra to nie tylko najlepsza ochrona, ale też niepowtarzalny wygląd i trwałość.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu