Drzwi tarasowe HST i PSK

Wysokie parametry izolacji termicznej i niezwykle trwałe konstrukcje drzwi tarasowych OKNOPLAST to sposób na stworzenie wyjścia idealnego. Dużego, wygodnego i co ważne – bezpiecznego.

DRZWI TARASOWE

Aby ułatwić Ci zadanie, ofertę drzwi tarasowych podzieliliśmy pod względem ich przeznaczenia i wyglądu. Do Twojej dyspozycji oddajemy HST Premium, HST, PSK Atrium i PSK i PSK-Z. Na pewno wybierzesz te drzwi tarasowe, które doskonale będą współgrać z Twoim domem.

Drzwi tarasowe HST Premium

Trendy stale się zmieniają, zaś oczekiwania naszych Klientów rosną. Wcale się nie dziwimy i odpowiadamy na nie najnowszymi propozycjami. Jedną z nich są drzwi tarasowe HST Premium, udoskonalone zarówno pod względem designu, jak i oferowanej wygody. To w ich przypadku stworzyliśmy konstrukcję, która oddaje w ręce Klientów przestrzeń sięgającą nawet do 6,5 m w szerokości – dzięki temu doskonale sprawdzą się w domu z większym metrażem. To jednak dopiero początek, ponieważ drzwi tarasowe HST Premium posiadają również zaawansowany system działania, który wymaga niewielkiego nakładu sił, przez co ich otwieranie i zamykanie jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Do tego dorzucamy grubsze przeszklenia i ciepłe progi wspomagające parametr izolacyjności termicznej oraz akustycznej – na tym modelu z pewnością się nie zawiedziesz.

Drzwi tarasowe HST

To, co przemawia na korzyść drzwi tarasowych HST w pierwszej kolejności to jeszcze większe przeszklenia, zapewniające maksymalnie dużą ilość światła. Ich rozmiar przebija wszystkie oferowane przez standardowe drzwi pozostałych producentów. Do tego spora przestrzeń, jaką HST oferują, osiągającą w szerokości do nawet 2,9 m, dzięki której piękno swojego ogrodu będziesz mógł podziwiać nawet bez wychodzenia z domu, przy piciu porannej kawy. Co jeszcze wyróżnia ten model? Do zakupu drzwi tarasowych HST powinien zachęcić Cię również zaawansowany system otwierania i zamykania, który oparliśmy na dwóch, niezależnych od siebie prowadnicach wykonanych z niezwykle odpornego materiału – dzięki temu korzystanie z drzwi jest przyjemne i dziecinnie proste. Do tego, nowoczesne okucia i wyprofilowane klamki, by stworzony system służył Ci przez długie lata i przez ten czas nie tracił na swojej jakości.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi PSK i PSK-Z to dopiero funkcjonalność! Sprawdzają się tak samo skutecznie zarówno w przypadku wyjścia na taras, jak i do ogrodu i przy każdym z nich oferują przestrzeń o szerokości 1,6 m. To naprawdę dużo, biorąc pod uwagę fakt, że dzięki udoskonalonemu systemowi przesuwnemu zajmują niewielką ilość miejsca, nawet w pozycji otwartej, a za sprawą dużych przeszkleń optycznie zwiększają domową przestrzeń. O wygodę również dbają drzwi tarasowe PSK, głównie dzięki nowoczesnym okuciom i możliwości zamontowania dwustronnej klamki, która z drzwi tarasowych uczyni drzwi zewnętrzne.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Zależy Ci na takich drzwiach tarasowych, które zabezpieczą dom w jak największym stopniu? Drzwi tarasowe PSK Atrium to gwarancja nie tylko piękna i wygody, ale również bezpieczeństwa, wynikającego z nowoczesnych rozwiązań i najtrwalszych materiałów. W ich konstrukcji przewidziane jest miejsce na zaawansowane zatrzaski typu Win-Click, które umożliwiają zamknięcie drzwi od zewnątrz bez zmartwienia o to, że dostanie się do domu będzie niemożliwe. To jednak nie wszystko. W PSK Atrium możesz znaleźć również specjalny hamulec, który pozwoli Ci rozsunąć skrzydła na całą szerokość, tak, aby utrzymać je w pozycji otwartej, zapewniając wnętrzom niezbędną wymianę powietrza i kontakt z pięknem z zewnątrz. Oznacza to brak trzaskania drzwiami, spowodowany nawet najsilniejszym przeciągiem. PSK Atrium to nie tylko funkcjonalność, ale również design wyrażony w smukłej, eleganckiej i minimalistycznej konstrukcji, która sprawdzi się w modnych wnętrzach skandynawskich, ale oczywiście nie tylko w nich.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu